Spółdzielnia Mieszkaniowa Kamieniec powstała w 1999 roku, Zarząd Spółdzielni stara się tak dobierać lokalizacje dla realizowanych przez siebie inwestycji, aby były one jak najbardziej atrakcyjne dla potencjalnych nabywców mieszkań i domów. Dba o zadowolenie i satysfakcję przyszłych mieszkańców osiedli, a także zawsze stara się spełniać ich oczekiwania.

Spółdzielnia w trakcie swojej działalności zrealizowała następujące inwestycje:

OSIEDLE W KAMIEŃCU WROCŁAWSKIM

Na przestrzeni lat 2000-2012 powstało osiedle domków jednorodzinnych w Kamieńcu Wrocławskim przy ul. Kolejowej, Agrestowej, Porzeczkowej, Brzoskwiniowej i Orzechowej. Na powierzchni ok. 15 ha powstało ok.100 domków jednorodzinnych, wolnostojących, Każdy z nich jest domkiem parterowym z poddaszem użytkowym przewidzianym do adaptacji. Na działkach o powierzchni ok. 1000 m2 w zależności od preferencji Nabywców powstały domki wybrane z czterech dostępnych typów, różniących się powierzchnią i rozkładem.

BUDYNEK MIESZKALNO-USŁUGOWY przy ul. Szybkiej 5-7 we Wrocławiu

Ośmiokondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy przy ul. Szybkiej 5-7 we Wrocławiu, w którym znajduje się 86 mieszkań o pow. od 31 – 72 m2, 5 lokali usługowych o pow. 52-190 m2 oraz garaż podziemny z miejscami postojowymi.

BUDYNEK MIESZKALNY przy ul. Nenckiego 59, 59a, 59b we Wrocławiu

Trzykondygnacyjny budynek przy ul. Nenckiego 59, 59a, 59b, w którym znajduje się 25 mieszkań o powierzchni 31-63 m², dwu i trzypokojowych oraz garaż podziemny z miejscami postojowymi.

You don't have permission to register